Nasza firma  rozpoczęła swoją działalność w 1992 r., początkowo zajmowaliśmy się wyłącznie sprzedażą okuć obwiedniowych a całe zaplecze mieściło się w niedużych pomieszczeniach.

Jednakże wychodzenie naprzeciw potrzebom klienta oraz wysoka jakość usług i towarów oferowanych przez firmę sprawiły, że w dniu dzisiejszym Firma Handlowa ZDZUJ jest wiodącą firmą zajmującą się zaopatrywaniem producentów oraz klientów indywidualnych.

Spore zaplecze magazynowe, szeroka gama oferowanych towarów zapewniają niemalże całkowite zaopatrzenie we wszystkie potrzebne artykuły do produkcji stolarki okiennej, a rozwinięta baza logistyczna umożliwia dowożenie towaru również odbiorcom z dalszych miejscowości.

Dbałość o klienta, wychodzenie naprzeciw jego potrzebom, szukanie i śledzenie nowych technologii, dbałość o wysoką jakość towarów, spore zaplecze logistyczne i magazynowe są podstawowymi atrybutami naszej firmy umożliwiającymi jej ciągły rozwój oraz pozyskiwanie nowych odbiorców na rynku krajowym i zagranicznym.

firma_01

firma_02